KRÓTKO O 9H.pl

Łączymy pasję z doświadczeniem

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy grupą administratorów IT skupioną na indywidualnym podejściu do każdego Klienta w celu realizacji naszego modelu biznesowego, który skupiony jest na zapewnieniu usług na jak najwyższym poziomie oraz zachowaniu przy tym optymalnej ceny.

Zapewniamy usługi, które znajdziesz w naszej ofercie, jak i te szyte na miarę pod zastosowania indywidualne. Cechuje nas pasja w realizacji zadań oraz indywidualne podejście do każdego odbiorcy.

Już dziś sprawdź naszą ofertę usług, która z czasem zostanie jeszcze bardziej rozszerzona. A w przypadku pytań lub wątpliwości wyślij do nas wiadomość – Kontakt.

Pamiętaj, że gramy w jasne zasady. Na stronie wyświetlamy ceny BRUTTO (z VAT), nie wiążemy się kontraktami z obowiązkowym odnowieniem usługi.

DOSTOSOWANIE DO RYNKU

ELASTYCZNOŚĆ

SPEKTRUM MOŻLIWOŚCI

JASNE ZASADY

kwiecień 2017

Powstaje HTOP.PL

Firma skupiająca się na obsłudze informatycznej firm w obszarze systemów hostingowych.

maj 2017

Startuje marka 9h.pl

Posiadamy w swojej ofercie podstawowe usługi hostingowe potrzebne do zaistnienia biznesu w sieci, są to m.in. hosting www, domeny internetowe, certyfikaty SSL…

Serwery utrzymujemy w Polsce, dokładniej w Warszawie oraz w Krakowie.

styczeń 2018

Uruchamiamy serwery VPS KVM

Oddajemy do Waszego użytku serwery VPS KVM w Warszawie z dedykowanym zabezpieczeniem Anty-DDOS oraz wydajnymi procesorami taktowanymi zegarem 3.5 GHz.

Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na zapisanie plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. Podane ceny są kwotami brutto, chyba, że napisano inaczej.