O firmie hostingowej 9h.pl

Ponad 5 lat doświadczenia w branży hostingowej

Pasja. Doświadczenie. Zaufanie.

Krótko o nas

Jesteśmy grupą zapaleńców, która robi w życiu to co lubi. Od ponad 9 lat zajmujemy się administracją serwerów, głównie opartych o systemu Linux. Lubujemy się w dystrybujcach takich jak Centos oraz Ubuntu, jednak nie są nam straszne takie systemy jak FreeBSD czy Windows Server. Na 1. miejscu stawiamy jakość dostarczanych produktów i usług, oraz przejrzystość warunków.

Lubimy wyzwania

Posiadamy bardzo bogate doświadczenie branżowe, przez lata pracowaliśmy w firmach hostingowych. U nas nie znajdziesz nieprzyjemnych kruczków umownych. Jesteśmy też elastyczni, możemy przygotować niemal każdą usługę w niemal dowolnej konfuguracji. Zajmujemy się też konfiguracją środowisk opartych o Amazon AWS, Google Cloud czy Microsoft Azure.

Nasz zespół

Każdego dnia dumnie zajmujemy się osługą zgłoszeń oraz opieką nad naszą infrastrukturą serwerową, i wszystkim co ją otacza.

Hubert

Administrator

Zapaleniec Linuxa na serwerach, a produktów Apple w codziennym życiu. Jego motto to: "przezorny zawsze ubezpieczony", bezpieczeństwo stawia na pierwszym miejscu. W firmie dba o infrastrukturę oraz obsługę zgłoszeń.

Klaudia

Księgowość / Marketing

Z wykształcenia księgowa. Miłośniczka nowych technologi i zarazem fanka produktów ze znakiem jabłka. Klaudia, w 9h.pl zajmuje się głównie obsługą mediów społecznościowych oraz rozliczeń.

Chcesz dołączyć?

Poszukujemy do współpracy zdalnej: administratorów - także osób, które chcą się czegoś nauczyć. Oferujemy narzędzia do pracy oraz dobre warunki finansowe.
Jeśli chcesz poznać szczegóły - prześlij do nas swoje CV.
Napisz do nas

Czas generowanie strony: 0.0005 s.